Tutaj założysz

KONTO TESTOWE

Przed rozpoczęciem testowania należy wykonać kilka prostych czynności.

 

1. Urządzenie obsługujące IPTV koniecznie podłącz kablem RJ45 do internetu. Nie zalecamy korzystać z sieci bezprzewodowej.

2. Zainstalować program lub zakupić urządzenie obsługujące IPTV.

- Dla posiadaczy telewizora SMART IPTV firmy Samsung, LG lub Sony z google play
Sama instalacja jest dość prosta. Na naszych telewizorach przechodzimy w sekcje APLIKACJE wyszukujemy SMART IPTV i naciskamy instaluj. Po instalacji aplikacja powinna pojawić się na ekranie telewizora.
Po instalacji uruchamiamy aplikacje i spisujemy nasz adres MAC który pojawi się na ekranie. Przyda on nam się w dalszej części.
- Dla posiadaczy dekodera MAG ***

Po poprawnym podłączaniu uruchamiamy naszego MAGA gdy na ekranie wyskoczy nam MENU GŁÓWNE czyli informacje o podłączeniu do sieci, godzina, data, pogoda i napis MAG*** klikając strzałkami na pilocie przechodzimy do SETTINGS -> SYSTEM SETTINGS -> SERVER -> PORTALS w Portal 1 URL wpisujemy http://mag.siptv.app (Klawiature uruchamiamy na pilocie klikająć 4 guzik od góry z prawej strony KB) gdy już mamy wpisany cały adres http klikamy ENTER i na ekranie powinnien pojawić się komunikat Successfully saved następnie wracamy do SYSTEM SETTINGS klikając dwa razy EXIT i tym razem w SYSTEM SETTINGS naciskamy Reboot device potwierdzamy YES i nasz dekoder zostanie uruchomiony ponownie.


Jeżeli instalacja sprawiła Ci trudność lub nie posiadasz jeszcze swojego dekodera Skontaktuj się z nami w celu zakupu. – Skonigurowany dekoder to koszt 120 euro z 3 miesięczna subskrycja telewizji. Zakupiony dekoder wystaczy podłączyć do telewizora i cieszyć się Polskimi lub zagranicznymi kanałami.

Do wgrania listy potrzebny będzie Adres MAC który znajdziemy na opakowaniu lub na naklejce pod spodem dekodera.

- Chcę oglądać IPTV na komputerze.

Do oglądania IPTV na komputerze posłuży nam KODI lub prosty program VLC.

3. Uiścić opłatę w wysokości 1 euro. ZOBACZ JAK

4. Po wpłacie na Twój adres email zostanie wysłana wiadomość. (wiadomości zazwyczaj wysyłane są do kilku minut, natomiast max oczekiwania wynosi 12h)