Cześć, jak możemy Ci pomóc?

PORADNIK

Udostępniliśmy kilka rozwiązań najczęściej występujących problemów. Jeżeli jakiegoś brakuje, daj nam znać.

SMART IPTV - Instalacja

Sama instalacja jest dość prosta. Na naszych telewizorach przechodzimy w sekcje APPS / APLIKACJE klikamy w LUPKE i wpisujemy SMART IPTV. Po wyszukaniu naciskamyINSTALL / INSTALUJ. Po instalacji na ekranie pojawi się komunikat że nasza Aplikacja została zaintalowana. Następnie naciskamy OPEN / OTWÓRZ czyli uruchamiamy aplikacje i na pierwszej stronie pojawia nam się przykładowe kanały i informacja że mamy 7 dni za zakup Aplikacji (opłata jednorazowa) oraz nasz ADERS MAC

SMART IPTV - Wgrywanie listy

Panel klienta został wyłączony. Link m3u wysyłany jest na adres email klineta.

MAG - Zmiana portalu

Po otrzymaniu zakupionego dekodera pierwszym najważniejszym elemenetem będzie jego podłączenie pod telewizor. Nie powinno to sprawić nikomu trudności dlatego przechodzimy do samej konfiguracji.

Po poprawnym podłączaniu uruchamiamy naszego MAGA gdy na ekranie wyskoczy nam MENU GŁÓWNE czyli informacje o podłączeniu do sieci, godzina, data, pogoda i napis MAG*** klikając strzałkami na pilocie przechodzimy do SETTINGS -> SYSTEM SETTINGS -> SERVER -> PORTALS w Portal 1 URL wpisujemy http://mag.siptv.app (Klawiature uruchamiamy na pilocie klikająć 4 guzik od góry z prawej strony KB) gdy już mamy wpisany cały adres http klikamy ENTER i na ekranie powinnien pojawić się komunikat Successfully saved następnie wracamy do SYSTEM SETTINGS klikając dwa razy EXIT i tym razem w SYSTEM SETTINGS naciskamy Reboot device potwierdzamy YES i nasz dekoder zostanie uruchomiony ponownie.

MAG - Adres MAC
Adres MAC mozną znaleźć na naklejce z tyłu dekodera lub na opakowaniu.
VLC - Uruchamianie programów
KODI - PVR IPTV Simple Client / Instalacja i konfiguracja

KODI - Xtream Editor / Instalacja i konfiguracja

Wtyczke xtream editor do Kodi można pobrać TUTAJ

KODI - Xtream Editor / Wgrywanie listy

INFORMACJA

Dziś w godzinach 10:00 - 14:00 zostanie przeprowadzona konserwacja serwera.